ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  •  
  •  
  •  

Referencie

Ľudmila, Košice 2022

Do ambulancie som prišla so sluchovým problémom. Po absolvovaní terapie, počujem o niečo jasnejšie, aj keď šumivé pulzovanie pretrváva. Celkovo sa však cítim zregenerovaná a sviežejšia.  Ďakujem veľmi príjemnému personálu.


Marcel, Košice 2022

V práci som utrpel úraz hlavy. Po troch dňoch som začal pociťovať šumenie v ušiach – tinnitus. Po prvých sedeniach som pociťoval zhoršenie stavu, pán doktor Švehlík ma však povzbudil, aby som pokračoval. Teraz po 30 expozíciách  a 4 mesiacoch liečby, sa šumenie zmiernilo o tretinu až polovicu. Ďakujem pánovi doktorovi a milým sestričkám.


Ján, Vranov nad Topľou 2022

Je to už 10 rokov, čo som pacientom hyperbarickej komory v Košiciach. 10 rokov sa staráte o moje zdravie a verím, že ešte ďalšie roky budete. Dovoľujem si touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie skvelému tímu za starostlivosť, vysoko odborný  a zároveň ľudský prístup.


Jurko, Košice 2022

Po cca siedmom sedení v hyperbarickej komore v Košiciach, začal môj syn Jurko viac prejavovať city. Chodil ma často objímať a takisto sa zlepšil očný kontakt. Terapiu hodnotím pozitívne.


František, Košice 2022

Moje pocity po absolvovaní 15 sedení v hyperbarickej komore v Košiciach sú kladné. V hlave sa mi intenzita hučania – pískania znížila o cca 10 %. Pravá ruka od zápästia k prstom mi menej trpne ako pred absolvovaním liečenie v hyperbarickej komore.


Linda, Humenné 2021

Chceli by sme sa veľmi poďakovať za starostlivosť a ľudský prístup pánovi doktorovi Švehlíkovi a jeho sestričkám. Keď sme k vám s dcérkou prvýkrát prišli, nechodila a slabo rozprávala. Už po piatej procedúre  sa jej stav krásne zlepšil. Tá zmena nás potešila a vliala nám novú nádej, že sa vylieči. Začala chodiť a lepšie rozprávať. Veľká vďaka.


Martin, Zemplínska Široká 2020

Manžel prekonal rozsiahly infarkt myokardu a okamžite upadol do kómy. Po 30 minútach oživovania ho vrátili do života. Po hospitalizácií som mala doma muža ležiaceho, nehovoriaceho, bez duše. Vtedy som našla článok o hyperbarickej komore v Košiciach. Bola som na konzultácií u pána doktora Švehlíka, dohodli sme terapie a už po 16 tej terapii sa môj manžel smial z pointy vtipu, plienky sme prestali používať, krásne chodí. Ďakujem celému tímu, že môjmu manželovi vrátili dušu.


Daniela, Košice 2021

Na začiatku liečby bola moja chôdza s barlou  a pomocou druhej osoby, kvôli chýbajúcej rovnováhe, neistá a opatrná. Po 50 expozíciách v komore pociťujem zlepšenie zdravotného stavu. Cítim, že viem svoje nohy viac ovládať. Chodidlá si cítim úplne a chôdza s barlou je istejšia – moja rovnováha sa zlepšila.


Nataša, Košice 2022

Ako onkologická pacientka som absolvovala 20 procedúr v hyperbarickej komore v Košiciach. Pred liečbou som často krvácala po rádioterapii. Počas liečby v HBO  sa frekvencia krvácania predlžovala a jeho intenzita slabla. K samotnému priebehu liečby musím povedať, že príjemný a láskavý personál mi pomohol prekonať počiatočný strach z uzatvoreného priestoru komory.


Mária, Košice 2022

Liečbu kyslíkom už absolvujem druhý krát. Prvé sedenia aj napriek tomu, že človek leží priniesli úľavu kolena a jeho výraznú regeneráciu – môžem posúdiť na základe prestávky medzi liečbami, kedy som cítila, že bez pravidelnej návštevy koleno malo tendenciu pobolievať. Každou návštevou sa stav zlepšuje.


Ivana, Košice 2021

Ďakujem za úžasnú podporu pri prekonaní strachu z hyperbarickej komory. Moje ťažkosti  vďaka tejto terapii ustúpili. Počujem už úplne normálne, vrátili sa mi chuť a čuch po prekonaní covidu. Ešte raz jedno veľké ďakujem.


Ľudmila, Košice 2021

Hyperbarickú komoru som začala navštevovať kvôli strate sluch – na pravej strane. Prvé náznaky zlepšenia sa začali objavovať po 15 sedení. Verím, že pokračovanie liečby v hyperbarickej komore mi pomôže úplne vrátiť môj sluch. Ďakujem.


Jaroslav, Košice 2021

Po problémoch s pískaním v ľavom uchu a diagnostikovanom tinnituse som 31.08.2021 začal terapiu v hyperbarickej komore. Asi po 8 – 10 terapiách som pocítil zmenu v intenzite pískania. Po dvadsiatich terapiách sa pískanie stíšilo o polovicu.